V souladu se zvyšujícím se zájmem o hygienu a zdraví stále více lidí řeší otázku mokré očisty po použití toalety. Ne všichni máme to štěstí, abychom měli dostatečně velkou koupelnu pro umístění bidetu a když ano, potom určitě hledáme stejný komfort v zaměstnání, hotelech, restauracích, prostě na místech, kde trávíme více času.

Přitom řešení je překvapivě jednoduché. Nabízíme vám revoluční systém kombinace WC+bidet 2v1.

 

Když zvážíte úsporu místa, finanční úsporu za samostatný bidet a připočtete si k tomu 10. letou záruku na keramiku, je cena přijatelná.

 

JAK FUNGUJE WC BIDET 2V1

Je to klasické WC se zabudovanou bidetovou tryskou, která je umístěná přímo v límci keramické mísy. Nejedná se o přídavné sedátko, ani o elektronickou verzi. Ide o WC, které má v sobě zabudovanou bidetovou trysku. Ta se ovládá  externě, pomocí směšovací baterie, nebo ventilu.

Žádná elektronika, žádné výsuvné mechanismy = dlouhá životnost!

PROČ PRÁVĚ WC BIDET 2V1?

Důvodů existuje více, ale skutečné důvody musí objevit každý sám. My vám přesto nabízíme 7 argumentů, které považujeme za důležité:

1. Zvýší se úroveň Vaší osobní hygieny
jde o vynikajícího pomocníků při udržení svěžesti a čistoty v průběhu menstruačních dní. Také ideální při prevenci proti hemeroidům. Použití mokré očisty doporučuje většina lékařů i léčitelů. A ani špinavé ruce si přece neutíráme jen do papíru.

2. Nahradí funkci samostatného bidetu
Nezabere další místo. Je tedy ideální do malých koupelen i do obvyklého prostoru WC.

3. Finančně úsporný
Nemusíte kupovat zvlášť bidet a zvlášť toaletu, stačí jedna keramika a navíc ceny jsou srovnatelné s cenami běžných WC mís na trhu.

4. Je také ideální pomocník pro osoby se sníženou pohyblivostí nebo tělesným postižením
Toto řešení ocení i senioři. Není potřeba přemísťovat osobu na jinou keramiku, díky jednoduchému ovládání zvládne každý omytí sám nebo má asistující osoba ulehčenou práci, protože má volné obě ruce a může pohodlně vykonat omytí. Žádná složitá manipulace se sprchovací hlavicí nebo stříkání vody okolo. 

5. Jednoduchá montáž, ovládaní i údržba
Žádná elektronika, 100% spolehlivost, možnost napojení na studenou i teplou – předmíchanou vodu. Ovládání je možné přizpůsobit Vašim potřebám.

KDE SE VYRÁBÍ WC BIDET 2V1?

Tento výrobek vyrábí firma CREAVIT. S jeho výrobou začala už před více jak 20. lety, Co nám dovoluje tvrdit, že se jedná o výrobek, který je prověřený statisíci zákazníky po celém světě. Výroba je v Turecku, distribuční sklady jsou však po celém světě. Jestli chcete vidět,  jak probíhá výroba, pusťte si, prosím, krátké propagační video.

 

 

Navštivte náš obchod

Vyberte si z naší nabídky WC bidetu 2v1.